Hoşgeldiniz!

Türkiye Sürekli Eğitim Merkezi Konseyi - 2016 Bahar Genel Kurul Toplantısı


13-14 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan TÜSEM 2016 Bahar Genel Kurul toplantısına ev sahipliği yapmaktan ve siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir sevinç duyacağız.


Üniversitemizin Balçova'da yeralan yerleşkesine ulaşmanız, konaklamanız, toplantının içeriği, programı ve diğer önemli konular hakkında sizleri bilgilendirmek adına hazırladığımız bu web sayfasında, ön başvurunuzu yapmanıza olanak sağlayacak olan kayıt formunu doldurmanızı rica ederim.


Doç. Dr. Nesrin Oruç Ertürk
EKOSEM MüdürüÜniversitemize Ulaşım

En yakın havaalanı Adnan Menderes Havaalanıdır. Şehir merkezine direkt olarak gitmek için HAVAŞ Alsancak otobüsüne binebilirsiniz. Buna ek olarak 202 No’lu otobüs de havaalanı ve şehir merkezi arasında ulaşım sağlamaktadır. Şehir merkezinden (Konak yönünden) kampüse gelmek için 169 No’lu otobüse binebilirsiniz.


Havaalanının içerisine kadar uzanan İZBAN hattından, EVKA-3 yönüne giden bir tren aracılığıyla Halkapınar istasyonunda inerek, İzmir Metro'suna aktarma yaptıktan sonra; Fahrettin Altay yönüne giden trene binerek Fahrettin Altay(Son istasyon) istasyonuna ulaşıp, Balçova yönüne giden 169, 480, 969 nolu otobüsler veya yaklaşık 3 dakikalık bir taksi yolculuğu ile kampüsümüze ulaşabilirsiniz.İzmir'de Ulaşım

İzmir'de; toplu ulaşım araçlarında (Metro, İZBAN, ESHOT Otobüsleri vs) İZMİRİM KART kullanılmaktadır. Terciğe bağlı olarak; bir adet İZMİRİM KART satın alınıp, bakiye yüklenerek; birden fazla kişi için kullanabilirsiniz. Ayrıca, İzmir'de geçici olarak ulaşıma ihtiyaç duyan kişilerin kullanımı amacıyla satışa sunulmuş sunulmuş olan BİLET35'de İZMİRİM KART yerine kullanılabilecek bir diğer alternatif olarak yer almaktadır. BİLET35 için kart ücreti alınmamakla beraber, normal ulaşım ücretinden daha yüksek bir tarife uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Google Maps'den
Yol Tarifi Al

Kampüs
KrokisiHotel Tek Kişi Çift Kişi Web Sayfası
Fiyatlar tek gece için oda + kahvaltı hizmetini kapsamaktadır.
Ramada Encore Hotel €55 €70 www.ramada.com
Hilton İzmir ₺210 + KDV ₺260 + KDV www.hilton.com.tr
Balçova Termal Otel ₺140 ₺180 www.balcovatermal.com
Wyndam Grand İzmir €65 + KDV €80 + KDV www.wyndhamgrandizmir.com
Kaya Termal Hotel €75 €95 www.kayahotels.com
SC Inn Boutique Hotel ₺125 ₺170 www.scinnboutique.com
Beyond Hotel €60 €75 www.hotelbeyond.com
NOT:

Katılımcılarımız otel rezervasyonu yapmak için istedikleri oteli aradıklarında, İZMİR EKONOMİ Üniversitesi adına rezervasyon yaptırdıklarını belirtmeleri halinde listede belirtilen uygun fiyatları alabileceklerdir. Tüm otellere bu konuda bilgi verilmiştir.

Başvuru Formu
*Aynı kurumdan olsa bile birden fazla kişinin katılması durumunda her bir katılımcı için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

 • Kayıt işlemi yapıldıktan sonra EKOSEM sekretarya e-postası ekosem@ieu.edu.tr veya milhan.gonen@ieu.edu.tr mail adresine bilgi maili atılmalı ve onay alınmalıdır.
 • Fatura isteyen katılımcılara, e-posta yoluyla bilgi verirlerse kayıt sırasında faturaları teslim edilecektir.


 • HESAP BİLGİSİ

  Katılım Ücreti : 100 TL (KİŞİ BAŞI)
  BANKA/ŞUBE : İŞ BANKASI EGE KURUMSAL ŞUBE
  ŞUBE KODU : 3399
  IBAN : TR 93 0006 4000 0013 3990 00 3415
  HESAP ADI : İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ