EKONOMİ HATTI

Ekonomi Hattı

İş dünyası için iş İngilizcesi...İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EKOSEM) yeni yılda, iş dünyasına yönelik Yoğun İş İngilizcesi Programı (Intensive Business English) açılacak. Kayıtları Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan programda, ağırlıklı olarak iş dünyasındaki son trendler ve güncel olaylar üzerinde durulacak.

ŞUBATTA BAŞLIYOR: EKOSEM Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hasan Fehmi Baklacı, "Yoğun talep üzerine, diğer programların yanında yeni yılda yoğun İş İngilizcesi Programı açmaya karar verdik. Programın temel hedefi, katılımcıların İş İngilizcesi’nde konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirip, kelime bilgilerini zenginleştirmek. Ocak ayı boyunca kayıtları devam edecek olan program, 19 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Katılımın yüksek olacağını düşünüyoruz" dedi.Sonax zincirine halkaDünyada 2006 yılının en gözde iş alanları arasında gösterilen "car care" sektörü ülkemizde de her geçen gün gelişiyor. Türkiye’de bu sektörün oluşması ve gelişmesine katkıda bulunan Sonax, çeşitli illere kurduğu zincire İzmir’de bir yenisini ekledi. Sonax Uce’un açılış törenine Sonax Türkiye Genel Müdür Yardımcıları Turgut Yüksekdağ, Aydoğan Rençber, EGOD Kurucu Başkanı Ömer Kaplan ve İzmirli işadamları ile otomobil tutkunları katıldı.

Hürriyet Gazetesinin 06.01.2007 tarihinde yayınladığı haberde İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi(EKOSEM) tarafından düzenlenen iş dünyasına yönelik Yoğun İş İngilizcesi Programı olan 'Intensive Business English''in açılacağı okuyucuyla paylaşıldı.